چگونه کار خود را شروع کردیم؟

اعضای تیم تحقیق و توسعه ما شامل کارمندان با مدرک PHD و تحصیلات خارج از کشور هستند و اکثر آنها بیش از 10 سال تجربه کار مرتبط در تحقیق و توسعه و ساخت قطعات و ماژول های لیزر با برخی از شرکت های فوتوالکتریک بسیار معروف کسب کرده اند.

تیم متخصص ما

 کارکنان شرکت ما نه تنها از نظر نظری غنی برخوردار است بلکه دارای تجربه عملی بسیار قوی نیز می باشد. از زمان راه اندازی محصولات ما ، ویژگی های محصولات ما دارای ویژگی قدرت خروجی بالا ، روشنایی بالا ، قابلیت اطمینان بالا و مقرون به صرفه بودن آن است.

 

ما بهترین خدمات صنعتی را ارائه می دهیم. 35+ سال تجربه در صنایع جهانی.

3260
+
کل پروژه ها
110
+
برنده جوایز

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد

مارت هیلی

مهندس ارشد
596
+
کل پروژه ها
190
+
اعضای تیم
320
+
مشتراین راضی
100
+
جوایز برنده شده

درباره شرکت نورسام

نورسام یک شرکت مبتنی بر علم است که در شهرک علمی و فناوری اصفهان واقع شده است و یکی از مارک های برجسته در زمینه لیزرهای فیبر در ایران و در حال حاضر به عنوان پیشرو در تولید انواع لیزرهای الیاف و قطعات مرتبط با کیفیت بالا. این توانایی پاسخگویی به نیازهای صنایع ، شرکت ها و مراکز تحقیقاتی را دارد. لیزرهای الیافی به دلیل توان خروجی و کیفیت پرتو از مدرن ترین فن آوری های معاصر هستند ، در پزشکی ، صنعتی ، کشاورزی ، مخابرات و غیره کاربردهای زیادی دارد.

تاریخچه

2011 تولد
2012 رشد
2013 ابتداع و نوآوری
2015 نقطه شروع استفاده های صنعتی
2017 توسعه -پیشرفت
2022 حال
X